Osobní návštěva Jižní Čechy

Chcete poradit/podpořit jestli děláte vše správně?
Kojení nejde hladce?
Máte z toho stres?
Bolí vás kojení?
Byl vám nařízený dokrm umělým mlékem?
Ozvěte se mi na telefon: 777 013 623.
(pokud je pro vás náročné telefonovat v toto období, napište klidně sms) Když nejsem zrovna na telefonu, ozvu se vám pak zpět. Vždy během 1 dne.

Na tyto a další jiné situace, které mohou nastat, je nejlepší osobní návštěva. Přijedu k vám domů, v den a hodinu, která bude nejvíce vyhovovat vám i miminku. Nemusíte nikam jezdit do cizího prostředí, budit miminko na určitý čas, chystat sebe. Já se přizpůsobím vám.

laktacni-poradenstvi

V průběhu návštěvy probereme, jak probíhá kojení, pokusíme se vyřešit nastalé problémy, upravíme techniku kojení, nacvičíme různé polohy při kojení, manipulaci s miminkem. Všechny otázky, které vás napadnou, vám ráda zodpovím, budu-li vědět 😊.

Návštěva trvá většinou okolo 1 hodiny. Veškeré informace, které spolu probereme, pak posílám většinou přes WA nebo messenger. Samozřejmostí je následná podpora přes telefon, sms, WA, messenger po celou dobu kojícího období.

Pokud toto nepomáhá, můžeme se domluvit i na kontrolní návštěvě. Vhodné je pak i navštívit podpůrnou skupinu maminek, kterou pořádám každých 14 dní, kde můžeme nějaké drobnosti probrat, získat zkušenosti ostatních maminek, sdílet co vás zrovna zajímá atd.

Cena za první hodinu osobní konzultace u vás doma je 600Kč, každá další čtvrthodina pak 100Kč.
Plus 100Kč za cestu po Českých Budějovicích.
Za cestu mimo ČB je třeba přičíst 5Kč/km.