Laktační poradenství

Mohu vám pomoci provést vás obdobím kojení a péčí o miminko tak, aby to byl čas, který prožijete spolu s  miminkem láskyplně a šťastně.

EXLUZIVNÍ NABÍDKA

Chcete získat radu, podporu nebo názor na situaci, kterou ohledně kojení právě řešíte?
Napište mi, já vám do 48 hodin odpovím. ZDARMA

S čím vám mohu pomoci?

PŘEDPORODNÍ KURZ ONLINE/OFFLINE

Příprava na kojení, péče a manipulace s miminkem

OSOBNÍ NÁVŠTĚVA JIŽNÍ ČECHY

Podpora a pomoc v období kojení, masáže, nošení

“Být matkou na plný úvazek je jednou z nejlépe placených prací…
Protože odměnou je čistá láska.”

Mildred B. Vermont, spisovatelka

Recenze

Dobrý den, vždy když jsem potřebovala poradit, ve dne, v noci, jakýkoliv den i svátek, jste mi poradila, pomohla. Jen to že mám Vaše číslo v seznamu mi dává jistotu, že na to nejsem sama. Děkuju.

Petra R.

Dobrý večer! Paní Kamlarová mi na konci prvního měsíce věku mého miminka poradila. Nebýt jí, pravděpodobně bych kojit přestala mnohem dřív, protože jsem díky špatným radám maminky začala kojit z jednoho prsu příliš brzy a rychle, během prvního růstového spurtu, což negativně ovlivnilo laktaci. Díky paní Kamlarové jsem plně kojila do 6. měsíce věku a kojím i teď po 8. měsíci věku mého syna (po 6. měsíci spolu s příkrmy). Paní Kamlarová mi i velmi ochotně poradila jak a kdy začít s příkrmy u dítěte, které může mít po obou rodičích alergie/astma. Chtěla bych tímto paní Kamlarové moc poděkovat, protože kojení je nejen ta nejlepší výživa pro miminko ale je to i komunikační prostředek mezi matkou a dítětem – skrze kojení navazujete se svým dítětem mnohem hlubší vztah a lépe se na něj „napojíte“ a rozumíte jeho potřebám. Kojení je stále opředeno spoustou mýtů – slyšela jsem mnohokrát nesmysly o slabém mléku nebo že je mrkev jako příkrm lepší na bolení bříška a zácpy miminek než mateřské mléko a další. Jsem velmi vděčná že jsem se mohla zeptat někoho zasvěceného a navíc tak ochotného, jako je paní Kamlarová a najít si díky jejím radám tu svou cestu.

Martina Kačerová

O mně

Jmenuji se Petra Kamlarová a již 10 let působím jako laktační poradkyně v Českých Budějovicích a okolí. Jsem také lektorkou masáží miminek a malých dětí, tzv. baby masáží od roku 2018. Neustále se vzdělávám v tématech kojení, stravy, péče, zdraví a dalších.

Je to moje vášeň. 🤍

Sama na sobě a později pak během laktačního poradenství jsem poznala, že pomoc při kojení není jen o technice správného přisávání apod., ale i (někdy především) o psychické podpoře. Na to sice kurz nemám, ale mám dar vcítit se, naslouchat a pochopit druhé, co v dané situaci prožívají. Snažím se vždy respektovat pocity a vnímání maminky a spolu s ní najít řešení, ve kterém se bude cítit dobře a spokojeně jak ona, tak její miminko.

Blog