Laktační poradkyně

Osobní návštěva Jižní Čechy

Chcete poradit/podpořit jestli děláte vše správně?
Kojení nejde hladce?
Máte z toho stres?
Bolí vás kojení?
Byl vám nařízený dokrm umělým mlékem?
Ozvěte se mi na telefon: 777 013 623.
(pokud je pro vás náročné telefonovat v toto období, napište klidně sms) Když nejsem zrovna na telefonu, ozvu se vám pak zpět. Vždy během 1 dne.

Doporučení

laktační poradkyně jižní čechy české budějovice
Milena K.

Po narození syna, jsem měla problémy s kojením, malý nepřibíral dostatečně a kojení mě bolelo, byla jsem na tom i psychicky špatně, kvůli tomu, že kojení nezvládám a že selhávám jako matka. Po chvíli váhání jsem na doporučení kamarádky, napsala paní Kamlarové. Odepsala hned ten den a domluvily jsme se na osobní návštěvě.Byla před návštěvou lehce nervózní z toho, že se třeba rozbrečím... Po pár minutách návštěvy jsem se ale cítila naprosto jinak. Nejen, že jsme upravily společně kojení, tak že mě to nebolelo a malý vypil víc. Věděla jsem také hned, že se můžu svěřit se svými pocity a pochybnostmi někomu, kdo mě opravdu pochopí a podpoří. Chvílemi jsem i brečela, ale vůbec mi to nevadilo, emoce musely ven a já věděla, že můžu. Po její návštěvě jsem se cítila sebejistá a spokojená. Paní Kamlarovou můžu jen doporučit :).

laktační poradkyně jižní čechy české budějovice
Andrea Novotná Maurencová

Rada bych poděkovala paní Kamlarové za velkou podporu během bojkotu který trval měsíc s půl. Nejen že byla velmi ochotná přijet, ale nevadilo jí když jsem ji několikrát volala ohledně rad a různých fíglů jak syna přesvědčit aby se opět bez problému přisál k prsu. Nyní je synovi rok a stále plně kojit. DĚKUJI VÁM

Na tyto a další jiné situace, které mohou nastat, je nejlepší osobní návštěva. Přijedu k vám domů, v den a hodinu, která bude nejvíce vyhovovat vám i miminku. Nemusíte nikam jezdit do cizího prostředí, budit miminko na určitý čas, chystat sebe. Já se přizpůsobím vám.

V průběhu návštěvy probereme, jak probíhá kojení, pokusíme se vyřešit nastalé problémy, upravíme techniku kojení, nacvičíme různé polohy při kojení, manipulaci s miminkem. Všechny otázky, které vás napadnou, vám ráda zodpovím, budu-li vědět 😊.

Návštěva trvá většinou okolo 1 hodiny. Veškeré informace, které spolu probereme, pak posílám emailem nebo přes WA nebo messenger. Samozřejmostí je následná podpora přes telefon, sms, WA, messenger po celou dobu kojícího období.

Pokud toto nepomáhá, můžeme se domluvit i na kontrolní návštěvě. Vhodné je pak i navštívit podpůrnou skupinu maminek, kterou plánuji pořádat každých 14 dní, kde můžeme nějaké drobnosti probrat, získat zkušenosti ostatních maminek, sdílet co vás zrovna zajímá atd.

Ceník platný od 1. listopadu 2023

Cena za první hodinu osobní konzultace u vás doma je 1000Kč - včetně dopravy po Českých Budějovicích a dojezdové vzdálenosti do +/-20km, každá další čtvrthodina pak 200Kč. K cestovnému nad rámec 20km, je třeba přičíst 7Kč/km. (cesta tam i zpět).

Laktační poradenství proplácí pojišťovny: VZP, ZPMV, VOZP, ZP Škoda

Kontaktovat
Osobní návštěva Jižní Čechy

Ještě zbývá jeden krok...

Je potřeba potvrdit Váš email.
Podívejte se prosím do své emailové schránky a v e-mailu ode mě a potvrďte svůj e-mail.
Koukněte i do složky hromadná, promoakce

Zatím můžete sledovat moje stránky na facebooku.