Laktační poradkyně

Laktační poradenství online - komplexní balíček

Chcete vyřešit svůj problém s kojením, ale nejste z Jižních Čech?

Spojme se online!

Během 50ti minutového telefonátu pochopíte, co může způsobovat váš problém a dozvíte se jaké kroky pomohou ke zlepšení vaší situace. Díky tomu, jak jsem si on-line poradenství nastavila, je plně srovnatelné s osobní návštěvou. Jediné, co bych takto neřešila, je odburávání kloboučků. Tam je potřeba přece jen hodně upravovat přisávání, potřebuji to dobře vidět. Takže můžeme to zkusit, ale jen při přímém videohovoru.

Komplexní balíček zahrnuje:

Pečlivě si vyslechnu popis toho, co vás trápí. Ať už jsou to bolavé bradavky, nedostatečné pití miminka nebo nařízený dokrm. 

Vyzkoušíte si a vylepšíte jednotlivé kojící polohy, které jsou často tím důvodem, proč miminko málo pije a nebo že vás bolí bradavky. 

Naučíte se poznat, kdy miminko skutečně na prsu pije a kdy si jen dumlá. Všechny otázky, které vás napadnou, vám ráda zodpovím, budu-li vědět 😊.

A v neposlední řadě se vám uleví i psychicky. Tak se neváhejte ozvat.

Doporučení

laktační poradkyně jižní čechy české budějovice
Radka Zmrhalová

Služby paní Kamlarové jsem na doporučení kamarádek vyhledala ve chvíli, kdy má dcerka do 14 dní od porodu nezískala zpět porodní váhu a pediatr začal navrhovat doplnění dokrmů. Já ale doufala a chtěla vydržet s plným kojením, a to se s pomocí paní Kamlarové podařilo. Nebylo ani potřeba se v období dovolených sejít osobně. Pomoc a podporu jsem dostala pohodlně ihned skrze telefonický hovor, nasdílená videa a chat přes whatsapp. Dostala jsem spoustu praktických rad a opovědí na mé dotazy, které mi pomohly v kojení i uklidnění sebe sama. Tyto služby mohu jedině doporučit. 🙂

laktační poradkyně jižní čechy české budějovice
K. L.

Paní Kamlarovou jsem oslovila z důvodu, že se mi má 6m dcera začala z ničeho nic hůře kojit. Začala odmítat již zavedené příkrmy a měla i své 'horší chvilky' při kojení - vztekání se, odpojovani a odmítání prsa. Paní Kamlarova mi vysvětlila možnou příčinu a poradila mi, jak při kojení postupovat. Našla jsem u ní pomoc a zároveň ujištění, že se situace určitě zlepší. Pokud by to tak nebylo, nabidla další konzultace. Je to velmi příjemná pani. Její rady byly pro mne přínosné a hlavně vedly ke zlepšení celé situace. Kojení nyní probíhá temer bez problemu a jsem pravdu ráda,že jsem ji oslovila.

Cena za komplexní balíček je
800Kč

Objednat se
Laktační poradkyně online