Skupinový kurz
masáží miminek na Jivně: 14/6, 21/6 a 28/6 od 10:00 - 11:30

online/offline
Baby masáž je vlastně rytmické hlazení, při kterém se nevyvíjí tlak a tak se touto masáží nemůže ublížit.

Masáž stimuluje a zlepšuje krevní oběh, což ovlivňuje činnost orgánů a rozvoj všech tkání, zlepšuje dýchání, celý organismus se dobře okysličuje, posilují se hrudní svaly a správné držení těla.

Masáž stimuluje pokožku, jednotlivé nervy a jejich zakončení, aktivuje větší počet nervů a tím se posiluje i hmat.

K čemu je dobrá

Baby masáž?

V kurzu masáží miminek a malých dětí se naučíte:

Pravidla masáží a jejich přínos

Jak masírovat celé svoje děťátko

Základy aromaterapie

Jak na nás působí muzikoterapie

Netoxická péče o domácnost a miminko, která pomáhá předcházet ekzémům, které jsou relativně časté

Plus jakékoliv otázky, které budete mít nebo vyvstanou a budete chtít probrat. Například příkrmy, tandemové kojení apod.

Trpělivost je základ

Většina miminek si na masáže musí zvyknout a tak hned nevydrží ležet po celou dobu masáže. Chce to čas, trpělivost. Rodiče pak vidí změny při samotných masážích, jak se děťátko bude více a více uvolňovat a masáž si užívat.

Jak jsem to měla já?

Já sama jsem se k masážím miminek dostala v roce 2010, kdy moje 3 měsíční dcerka měla lehkou levostrannou predilekci hlavičky, ochablé břišní svaly a byly jsme odeslány na rehabilitace. Cvičení Vojtovy metody nás ale trápilo obě. V tu samou dobu byl kousek od nás pořádán kurz baby masáží, na který jsem docházela a doma pravidelně praktikovala. Pokroky byly znát, „Vojtovku“ jsme přestaly spolu cvičit a raději jsme masírovaly. Na kontrolách nás chválili a brzy vyřadili z evidence. My v masírování pokračovaly i dál.

Po narození druhého miminka, jsem na masáže nejdřív neměla vůbec čas. Pak ale přišel u synka zdravotní problém a já jsem si i přes shon při starání se o 2 malé děti, vzpomněla na masáže. Začali jsme denně masírovat a pomaloučku se začalo vše zlepšovat, až se vše spravilo. Mně to v té době pomohlo i psychicky. Laskavý dotek má opravdu léčivou moc! A to nejen pro toho kdo přijímá, ale i toho kdo dává.

Věnujte denně 15 - 20 minut soustředěné plné pozornosti při krásném rituálu masáží.
Bohatě se vám tento čas vrátí!

Reference

laktační poradkyně jižní čechy české budějovice
Andrea Vágnerová

Na masaze miminek k Petě jsem chodila se synem,když mu bylo půl roku. Měli jsme tři setkání v moc příjemném, klidném prostředí, syn si masáž užíval a já jsem se naučila skvělé relaxační techniky, které nyní aplikuji i na roční dcerku. Pokaždé jsem odsud odcházela i já pozitivně naladěná, protože z Peti vyzařuje dokonalá harmonie a ty vůně, které masáže doprovázely ,byly úplným aromaterapeutickým zážitkem. Byla to jedna z nejlepších a nejpřínosnějších aktivit, kterou jsme se synem absolvovali, a která určite má smysl pro každou mámu a dítě, pro ukotvení jejich vztahu.

laktační poradkyně jižní čechy české budějovice
Aneta Hrubá

Moc děkuji za moc příjemný kurz masáží miminek. Paní Kamlarovou jsem znala již jako laktační poradkyni se kterou jsem řešila problémy s kojením u obou svých dětí. U první dcery jsem vždy chtěla masáže zkusit, ale nevěděla jsem moc na koho se s tím obrátit, proto jsem byla moc ráda, když mě po narození druhé dcery paní Kamlarová kontaktovala ohledně kurzu masáží pro miminka. Kurz probíhal v malé skupince, v příjemném prostředí a dcera překvapila, protože doma nějaké pokusy o masáž odmítala, na kurzu byla absolutně v pohodě a od té doby masírujeme denně ❤. I přesto, že už jsem druhorodička, tak jsem ocenila i rady ohledně aromaterapie, příkrmů a péče o miminko. Paní Kamlarová poradí, poslechne a nesoudí, za což jsem velice vděčná a myslím, že to je právě něco co přecitlivělá maminka krátce po porodu potřebuje.

Kde kurz probíhá?

Kurz probíhá u mě doma a je rozdělen na 3 části – 3 týdny. 1 část trvá zhruba 1,5 hodiny.
Probereme zde i jiné věci týkající se péče o miminka.

Cena

Celý kurz vyjde na 1.500Kč. Pro miminka zaregistrovaná u ZPMV – 211, je možné použít příspěvek z fondu prevence, až do výše 1.500Kč: ZPMV Masáž pro novorozence a kojence do 1 roku.
Kurzovné zahrnuje tištěný materiál k masážím a 1 olejíček na masírování. Voda a čaj k dispozici.

Přihláška na
Skupinový kurz masáží miminek

Ještě zbývá jeden krok...

Je potřeba potvrdit Váš email.
Podívejte se prosím do své emailové schránky a v e-mailu ode mě a potvrďte svůj e-mail.
Koukněte i do složky hromadná, promoakce

Zatím můžete sledovat moje stránky na facebooku.